Populiariausi visų laikų miuziklai

Jei mėgstate miuziklus, tuomet šis sąrašas būtent jums. Populiariausių miuziklų sąrašas sudarytas remiantis IMDb duomenimis. IMDb – tai Internetinė filmų duomenų bazė, kurioje nuolat atnaujinama informacija apie aktorius, filmus, televizijos laidas, video žaidimus ir panašius dalykus. Registruoti vartotojai gali įvertinti filmus nuo 1 iki 10 balų. Pagal gautus rezultatus prie kiekvieno filmo pateikiamas vidutinis įvertinimas. Šis įvertinimas dar žinomas kaip IMDb reitingas.

Singing in the Rain (1952) (liet. Dainuojantys lietuje) – tai istorija apie nebyliojo kino kūrėjų kompaniją ir aktorius, bei apie jų sunkų prisitaikymą prie pirmųjų garsinių filmų. Pagrindinės šio filmo žvaigždės: Gene Kelly, Donald O‘Connor, Debbie Reynolds ir Jean Hagen. Filmas pelnė Auksinių gaublių apdovanojimą.

The Wizzard of Oz (1939) (liet. Ozo šalies burtininkas) – tai istorija apie Dorotę Geil, kurią tornadas nubloškė į stebuklų šalį. Šioje stebuklų šalyje Dorotė Geil ieško burtininko, kuris jai padėtų grįžti namo. Filmo žvaigždės: Judy Garland, Frank Morgan, Ray Bolger ir Bert Lahr. Filmas buvo apdovanotas dviem Oskarais.

The Sound of Music (1965) (liet. Muzikos garsai) – istorija apie vienuolių auklėjamą moterį, kuri palieka Australiją ir atvyksta į kapitono namus, auklėti septynias šeimininko atžalas. Pagrindinės filmo žvaigždės: Julie Andrews, Christopher Plummer, Eleanor Parker ir Richard Haydn. Filmas laimėjo 5 Oskarus ir 2 Auksinių gaublių apdovanojimus.

My Fair Lady (1964) (liet. Mano puikioji ledi) – istorija apie profesorių, kuris susilažina, jog gali purviną gatvės mergelę paversti rafinuota ir elegantiška dama. Pagrindiniai aktoriai: Audrey Hepburn, Rex Harrison, Stanely Holloway ir Wildfrid Hyde-White. Filmas buvo apdovanotas 8 Oskarais, 1 BAFTA apdovanojimu ir 3 Auksiniais gaubliais.

Cabaret (1972) (liet. Kabaretas) – istorija apie tai, kaip visuotinės suirutės fone užsimezga netradicinė meiles istorija. Kabareto dainininkė įsimyli biseksualų jaunuolį. Pagrindiniai filmo aktoriai: Liza Minnelli, Michael York, Helmut Griem ir Joel Grey. Filmas pelnė 8 Oskarus, 7 BAFTA apdovanojimus ir 3 Auksinių gaublių apdovanojimus.

All that Jazz (1979) (liet. Visas tas džiazas) – tai istorija apie režisieriaus ir choreografo Bob Fossse ir egoistiškos narkomanės šokėjos Joe Gideon gyvenimą. Pagrindiniai aktoriai: Roy Scheider, Jessica Lange, Leland Palmer ir Ann Reinking. Šis filmas laimėjo 4 Oskarus ir buvo apdovanotas 2 BAFTA apdovanojimais.

Yankee Doodle Dandy (1942) – istorija apie garsų kompozitorių, dramaturgą, aktorių šokėja ir dainininką George M. Cohan. Pagrindinės filmo žvaigždės: James Cagney, Joan Leslie, Walter Juston ir Richard Whorf. Filmas buvo apdovanotas 3 Oskarais.

Les Miserables (2012) (liet. Vargdieniai) – istorija apie Žaną Valžaną, norėdamas išmaitinti šeimą jis apvagia karavaną ir už tai beveik dviem dešimtmečiams atsiduria kalėjime, bandydamas ištaisyti praeities klaidas, jis imasi globoti fabriko darbininkės dukterį. Filme vaidina tokie aktoriai kaip: Hugh Jackman, Russel Crowe, Anne Hathaway ir Amanda Seyfried. Filmas pelnė 3 Oskarus, 4 BAFTA apdovanojimus ir 3 Auksinius gaublius.

West Side Story (1961) (liet. Vestsaido istorija) – tai istorija apie dviejų Niujorko gaujų kovą ir meilę. Pagrindiniai aktoriai: Natalie Wood, George Chakiris, Richard Beymer ir Russ Tamblyn. Filmas laimėjo 10 Oskarų ir 3 Auksinius gaublius.

Oliver! (1968) – istorija apie našlaitį pabėgusį iš globos namų ir susidėjusi su grupele kišenvagių berniūkščių. Pagrindiniai šio filmo aktoriai: Mark Lester, Ron Moody, Shani Wallis, ir Oliver Reed. Filmas apdovanotas 5 Oskarais ir 2 Auksinių gaublių apdovanojimais.