Ką verta įsigyti ne sezono metu

Protingi pirkėjai, dalinasi paslaptimi, kaip jiems pavyksta sutaupyti. Paslaptis labai paprasta, jie tiesiog daugelį dalykų perka ne sezono metu. Vietoj to, jog pačiame sezono įkarštyje reikėtų brautis per daugybę žmonių, verčiau apsipirkinėti tuomet, kai skelbiami išpardavimai arba tiesiog tada, kai aprimsta apsipirkinėjimų šurmulys. Pavyzdžiui, norint įsigyti puikių ir kokybiškų žieminių drabužių ar batų, rekomenduojama juos pirkti pavasarį, kuomet skelbiamos didžiausios nuolaidos, o norint įsigyti puikių vasarinių drabužių arba kitų daiktų, naudojamų vasarą, patariama tai daryti rugpjūčio gale arba rugsėjį. Nors gali pasirodyti, jog tuo metu šių daiktų mažiausiai reikės, tačiau nespėsite mirktelti ir vėl ateis žiema, vasara ir pigiau įsigyti daiktai bus labai reikalingi. Pateikiami prekių pavyzdžiai, kurias rekomenduojama įsigyti ne sezono metu (www.lecosemigliori.com).

Šventiniai atvirukai ir dekoracijos. Geriausias laikas įsigyti šventinius atvirukus bei dekoracijas yra tuomet, kai baigiasi šventės. Puikių pasiūlymų žiemos šventėms, galima rastai sausį, nes tuomet prekybininkai nori atlaisvinti sandėlius ir išparduoti užsilikusias prekes. Dažnai tokiu metu galima įsigyti puikių dekoracijų, pakavimo reikmenų ir atvirukų net su 80% nuolaida. Tiems, kurie nori sutaupyti, tačiau įsigyti kokybiškos šventinės atributikos, sausis puikus metas.

Lauko baldai, iškylos reikmenys. Vėstant temperatūrai, prekybininkai skuba išparduoti vasaros sezono prekes ir paruošti vietos naujo sezono prekėms. Ankstyvą rudenį, išsvajotoji kepsninė gali kainuoti gerokai pigiau nei sezono pradžioje. Be to, nepaisant to, jog grilio sezonu laikoma vasara, kuo puikiausiai tai galima daryti ir kitais metų laikais. Svarbiausia tinkama apranga. Norint įsigyti lauko baldus, ruduo taip pat tinkamas metas, lauko baldų tendencijos nesikeičia taip greitai, todėl įsigyti baldai tikrai neatrodys pasenę.

Vestuvės. Įprasta manyti, jog tinkamiausias laikas vestuvėms yra vasara. Tiesa, žaluma, gėlės, puikus oras, dažnai lemia vestuvių datos pasirinkimą, tačiau vestuvės vyksta ištisus metus. Vasarą, kuomet pats vestuvių įkarštis, dažai sunku rasti patinkančius paslaugų tiekėjus, o ir radus, dažnai jų kaina pasirodo per didelė sport. Planuojant vestuves žiemą, paslaugų tiekėjų pasirinkimas kur kas didesnis, be to, dažnai galima derėtis ir dėl kainos. Vestuvės žiemą gali būti kur kas romantiškesnės, o pasiilgus šilumos, ją galima rasti užsisakius povestuvinę kelionę ten kur šilta. Nors planuojant vestuves žiemą itin didelės pinigų sumos nesutaupysite, visgi sutaupyta suma galės būti panaudota kitiems tikslams ar pirkiniams.

Žiemos sporto atributika. Pavasaris, puikus laikas apsirūpinti žiemos sporto atributika. Tuomet taikomos didžiulės nuolaidos pačiūžoms, slidėms, rogutėms ir kitiems žiemos sporto atributams. Be to, pavasarį galima įsigyti puikių žieminių kepurių, pirštinių, šiltų striukių ir batų. Tiesa, įsigijus sporto reikmenis, norisi juos kuo greičiau išbandyti, tačiau žiema ateis greičiau nei manote, o jei esate labai nekantrūs, galite pasidomėti kelionėmis į slidinėjimo kurortus.

Akivaizdu, jog ne sezono metu galima įsigyti puikių prekių už gerokai mažesnę kainą. Tie, kas stengiasi sutaupyti, dažnai pasinaudoja šiais pasiūlymais. Be to, pastebėkite, jog dažnai prekės kartojasi, neišparduotos praeito sezono prekės sekantį sezoną parduodamos kaip naujos kolekcijos, žinoma, kaina taip pat gerokai skiriasi nei ta, kuri buvo per išpardavimą. Tie, kurie nemėgsta laukti arba nesistengia taupyti, įsigyja prekes tuomet, kada yra jų sezonas, o tie, kurie yra sumanesni, šiek tiek palaukia ir įsigyja tas pačias prekes su itin didele nuolaida. Kartais kainos per išpardavimus būna juokingai mažos, tačiau galvojant, jog tuo metu vieno ar kito pirkinio nereikia, vėliau dažnai gailimės.

.